Plaats van herkomst:
Henan, China
Merknaam:
Lanphan
Certificering:
contact us
Modelnummer:
HFD-35
![]()
| Model | HFD-35 |
| Bakruimte | 3.5m2 |
| Condensatortemperatuur | -70ºC |
| Aantal bakken | 14 stuks |
| Verwerkingscapaciteit | 50-55 kg/batch |
| Afmetingen materiaalbak | 400*600*30mm |
| Voeding | 220V/50HZ kan worden aangepast 110V of 380V |
| Afstand tussen lagen | 45mm |
| Totaal vermogen | 5500W |
![]()
Vriesdroogmachine AVoordelen
![]()
![]()
![]()
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons