Plaats van herkomst:
Henan, China
Merknaam:
Lanphan
Certificering:
contact us
Modelnummer:
HFD-35
![]()
| Model | HFD-35 |
| Trayruimte | 3.5m2 |
| Condensor temperatuur | -70ºC |
| Aantal trays | 14 stuks |
| Verwerkingscapaciteit | 50-55 kg/batch |
| Afmetingen materiaal tray | 400*600*30mm |
| Voeding | 220V/50HZ kan worden aangepast 110V of 380V |
| Laagafstand | 45mm |
| Totaal vermogen | 5500W |
![]()
![]()
![]()
![]()
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons